Мостиська міська рада

Львівської області

Про електронні сервіси ДПС, РРО/ПРРО йшлося під час засідання «круглого столу» у Мостиській ДПІ

Дата: 24.03.2023 10:36
Кількість переглядів: 153

Фото без опису

У Мостиській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбулося засідання «круглого столу» щодо електронних сервісів ДПС, застосування РРО/ПРРО, декларування доходів громадян, отриманих протягом 2022 року, податкової амністії тощо. 

Василь Дутко, начальник Мостиської ДПІ, розповів про порядок реєстрації та перереєстрації РРО, нагадала, які фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку зобов’язані та не зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО, звернув увагу на відповідальність, яка передбачена за незастосування РРО/ПРРО платниками податків під час проведення розрахункових операцій.

Податківець звернув увагу, що Електронний кабінет платника податків – сервіс, за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС електронні документи, податкову звітність, отримати довідки про відсутність заборгованості, необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів та надсилати запити чи заяви для отримання необхідних даних.

Також, нагадав, що розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році, про реалізацію права громадян на отримання податкової знижки. Подання декларації про майновий стан і доходи за минулий рік - це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України). 

На всі питання надано відповіді в межах чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора