Мостиська міська рада

Львівської області

Пункти незламності Мостиської міської ради

Дата: 28.11.2022 09:52
Кількість переглядів: 780

Фото без опису

На території Мостиської територіальної громади організовується робота 7 «Пунктів незламності», де мешканці зможуть погрітися та зарядити телефони у разі тривалого відключення світла (24 години).

Серед них 4 заклади освіти, доступ до яких на час проведення навчального процесу з міркувань безпеки є обмежений. Тому такі пункти будуть відчинені для відвідувачів після припинення роботи закладу за своїм призначенням і відсутності в ньому учнів.

На даний момент «Пункти незламності» розпочинають роботу після відсутності електроенергії протягом 24 годин та працюють з 09.00 год по 18.00 год щодня крім вихідних і святкових днів. Однак якщо в подальшому проблеми з енергопостачанням будуть ускладнюватися режим їх роботи теж буде мінятись. У разі необхідності кількість таких пунктів може збільшуватися.

Мостиська міська рада звертається до суб’єктів господарювання громади, представників ресторанного і готельного бізнесу, автозаправних станцій, всіх хто має таку можливість не бути байдужим і з розумінням віднестись до потреб громадян міста, створити елементарні умови для того щоб кожен перехожий чи відвідувач у разі потреби міг зайти в заклад, зігрітись, зарядити телефон.

В час великих випробувань для нашої країни коли ворог нищить  інфраструктуру міст і сіл, завдає ракетних ударів по об’єктах енергесистеми, позбавляє нас світла, тепла, води як ніколи важлива підтримка один одного, взаємодопомога і активна життєва позиція.

Разом ми зможемо подолати всі труднощі на шляху до перемоги над ворогом.

№ з/п

Заклад

Адреса

1

Народний дім

 

м. Мостиська, вул. Грушевського, 18

2

ОЗ «Мостиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Мостиської міської ради»

м.Мостиська, вул Міцкевича,5

3

ОЗ «Мостиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Мостиської міської ради»

м.Мостиська , вул Шевченка,2

4

Адміністративна будівля міської ради

м. Мостиська, вул,

Грушевського, 22

5

ОЗ «Мостиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 Мостиської міської ради»

м.Мостиська вул. Сагайдачного,9

6

Адмінбудівля старостинського округу № 2, приміщення ФАПу

с. Гостинцеве.,вул. Центральна,4

7

ОЗ «Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мостиської міської ради»

с. Твіржа, вул. Центральна,71


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора