У Мостиськах відзначили 20 річчя ліцею № 3

Дата: 29.09.2022 19:49

Чудовий святковий концерт підготував колектив Ліцею #3 м. Мостиська.

Безліч гостей зібралось сьогодні, щоб привітати цей чудовий заклад зі святом.

З вітальним словом звернулась до всіх присутніх Ірина Гримак-голова Львівської обласної ради.

"Ця школа є місцем єднання української та польської культури.Ми щиро дякуємо братам-полякам, які подали нам руку допомоги у цей важкий час. Тож бажаємо цьому закладу процвітання та розвитку"-привітала колектив Ліцею #3 м. Мостиська міський голова Мирослава Пельц.

Свої вітання подарувала нашим ювілярам Еліза Дзвонкевич, Генеральний консул РП у Львові, та справжні друзі України - вельмишановні брати-поляки, серед яких делегація з м. Перемишль і м. Клобуцк та ще безліч визначних людей.

Дякуємо вам за ваш труд та виховання підростаючого покоління.

Особливим гостем на цьому святі був випускник Ліцею #3, захисник Маріуполя - Криштоф Мушак.

Тож ще раз вітаємо Ліцей #3 м. Мостиська та всю нашу громаду з цим чудовим святом!