Візит Першої леді Польщі

Дата: 05.09.2022 16:32

5 вересня Мостищину відвідала пані Агата Корнгаузер-Дуда — польська громадська діячка, дружина десятого Президента Польщі Анджея Дуди.

Спільно з Максимом Козицьким, губернатором Львівщини, та Мирославою Пельц, міським головою, відбулося урочисте покладання квітів загиблим воїнам.

У Мостиськах, місті на кордоні Львівщини з Польщею, знаходиться військовий цвинтар, де перепоховано 111 останків військовослужбовців, які 15-17 вересня 1939 року обороняли Львів від входження німецьких військ. Це були воїни польської армії, люди різних національностей, більшість – поляки, які на території Галичини, що тоді входила до складу Польщі, першими зустрілись із німецькими солдатами.

Ми впевнені, що такі заходи зміцнюють нашу дружбу, показують цілому світові активну підтримку держави-сусіда.