30 травня відбулася XXX позачергова сесія міської ради

Дата: 31.05.2022 10:27

30 травня відбулася XXX позачергова сесія Мостиської міської ради.

Розпочинаючи засідання міський голова Мирослава Пельц вручила грамоту Адріані Котович за високі спортивні досягнення та зайняте ІІІ місце на Всесвітній Гімназіаді з боксу у Франції.

Депутати внесли зміни до показників бюджету міської ради. Рішенням виділено 700 тис. грн для фінансування у 2022 році програми «Безпечна громада на 2022-2025 роки», яка затверджена депутатами. Реалізація програми дозволить створити власну мережу відео нагляду для скорочення кількості злочинів і правопорушень та полегшення їх розслідування, порушень правил дорожнього руху тощо. Дана програма є продовженням заходів для покращення безпеки у громаді. У 2021 році встановлено 4 оглядові та 4 аналітичні камери на в’їздах у м. Мостиська.

Заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Надії Гнатовської депутати звільнили батьків від плати за харчування дітей внутрішньо переміщених осіб, які навчаються у закладах дошкільної освіти громади та припинили діяльність Липниківського і Підлісецького закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Також депутати затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок і внесли зміни до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг Мостиської громади на 2022 рік.