Мостиська громада отримала 1,2 млн грн в межах реалізації проєкту "Подолання цифрової освітньої нерівності"

Дата: 13.07.2021 10:32

Мостиська міська територіальна громада стала переможцем проєкту “Подолання цифрової освітньої нерівності”, що реалізується Асоціацією міст України та громадською організацією «Центр освітніх реформ Наші діти».

12 липня Мостиський міський голова Мирослава Пельц отримала сертифікат на технічне оснащення 5-ти кабінетів початкової освіти, 5-ти кабінетів математики та 5-ти кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання. Загальна вартість обладнання кабінетів сучасними електронними освітніми ресурсами становить 1 200 000 гривень.

Як зазначила начальниця відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради Надія Гнатовська, найближчими днями буде остаточно визначено, які саме школи стануть учасниками проєкту, аби максимально швидко розпочати підготовку вчителів до роботи із новим електронним продуктом, який буде придбано за грантові кошти.

Міський голова Мирослава Пельц наголосила, що цифрова трансформація освіти є одним з головних пріоритетів в діяльності Мінцифри, Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування. Реалізація даного проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг у громаді.