У с. Черневе пройшли традиційні фестини

Дата: 22.06.2021 17:39

Щорічно, протягом багатьох десятиліть, у другий день Зелених свят у с. Черневе святкують ФЕСТИНИ.

Свято відбулось на сільському стадіоні. Для присутніх пройшов святковий концерт, а також: ігри, атракціони; бульбашкове шоу; конкурси та призи; танці з гуртом «Настрій» аж до сходу сонця.

На свято завітали всечесні отці, яким було надано слово. Також на святі були присутні шановні гості: Мостиський міський голова Мирослава Пельц, працівники Мостиської міської ради, старости, депутати Мостиської міської ради і господар свята – староста Юрій Козиняк, який привітав усіх гостей зі святом!

Також були представлені роботи творчих мешканців села, роботи Андрія Горбаця, Оксани Козиняк, Ігоря Митрополита, Галини Кохан, Йосифа Нарольського, а також старовинні вишиванки, яким уже більше 110 років.

На свято прибули сусіди Черневого - учасники художньої самодіяльності Народних домів сіл Годині та Старява, які із своєю концертною програмою доповнили свято.

Село моє рідне, у тихім розмаю

Ти красне- немов би калина у гаю.

Поглянеш навколо- аж серце радіє.

Тут моя держава, тут моя родина,

Тут моя маленька, рідна Батьківщина!