Завершилося анкетування кандидатів на посаду старост

Дата: 09.12.2020 12:37

Фото без опису6 грудня завершилося анкетування кандидатів на посаду старост у Мостиській міській раді. Всього своє бажання працювати старостами задекларували 68 осіб. У анкетах кандидати зазначали свої особисті, освітні та фахові дані, бачення своєї роботи на цій посаді, проблеми  територій сіл на яких готові працювати кандидати, та шляхи їх вирішення.

Провівши детальний аналіз анкет кандидатів, визначено 41 претендента на посаду старости, які будуть запрошені для співбесіди із міським головою Мирославою Пельц, на яких запропонують своє бачення розвитку населених пунктів у яких бажатимуть виконувати повноваження старости.

Співбесіди відбуватимуться з 11 грудня цього року.

За результатами співбесіди міський голова пропонуватиме кандидатури старост на затвердження сесії Мостиської міської ради.

Список кандидатів для співбесіди на посаду старости